SAMER ÖZEL GÜVENLİK

Müşteri Hizmetleri

+90 549 690 61 55

Kalite Politikamız

SAMER ÖZEL GÜVENLİK 
22.02.2007

FİRMAMIZIN KALİTE POLİTİKASI

-        Mesleki kariyerlerini, bilgi ve deneyim birikimlerini onurlu görevlerinde kanıtlamış Kolluk Kuvvetleri mensuplarını ve iyi eğitilmiş, dinamik, disiplinli gençleri özel güvenlik hizmetleri sektöründe buluşturarak müşterilerimize bu potansiyel ile güvenilir koruma ve güvenlik hizmetleri sunmak.

-        Zaman ve mekanla uyumlu, sektör ihtiyaçlarına göre şekillenmiş ve modern yönetim teknikleri ile yüksek teknoloji destekli çözümler üreterek iç ve dış tehdit oluşumunun önüne geçmek.

-        Hizmet alanlarında can ve mal güvenliğine gelebilecek tüm tehdit, tehlike ve tecavüz unsurlarını yerine ve zamanına göre uygun metodlarla önceden tespit etmek, önlemek, gerektiğinde yasal ölçülerde ve caydırıcı öncelikte karşı koymak için gerekli eğitim ve deneyim düzeyinde bulunmak.

-        Güvenlikle ilgili bu işleri mesleki hassasiyet, yasal yol, yetki ve yöntemlerle genel kolluk kuvvetlerine yardımcı vasıfla yerine getirmek.

-        İşveren firmalarla uyumu en üst düzeye çıkarmak.

-        Şeffaf ve ihtiyaçlara tam olarak cevap verebilecek güvenlik hizmetleri sunmak.

-        Koruma-kollama, güvenlik sağlama, yardım ve yönlendirme hizmetleri konusunda öncü olarak sektördeki yerini almak.

-        ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek.

 

                                                                                       GENEL MÜDÜR