SAMER ÖZEL GÜVENLİK

Müşteri Hizmetleri

+90 549 690 61 55

Kurumsal

22/02/2007 tarihinde kurulan Samer Özel Güvenlik giderek küreselleşen Dünyamızda en önemli unsur haline gelen Güvenlik konusunda teknolojik gelişmeler ve yasalardaki değişimleri sürekli takip ederek güncel kalmayı gerçekleştirmektedir.

Terör olayları ve diğer suçlardaki artış Güvenlik sektörünü ön plana çıkartmakta olup konusunda uzman personel ile hizmet vermekte olan kuruluş çok az bulunmaktadır. Bu konudaki hassasiyetleri yılların vermiş olduğu tecrübesi ile gidermekte olan Samer Özel Güvenlik çalışmalarına mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile devam etmektedir. 


   26 Haziran 2004 tarihinde 5188 sayılı yasanın yürürlüğü girmesiyle Güvenlik sektörü modern ve çağdaş bir hale gelmiştir. 
Sanayi siteleri, Fabrikalar, Depolar, Endüstriyel tesisler, Eğitim kurumları, Holdingler, Tatil köyleri, Oteller, Siteler, Toplu konutlar, Özel konutlar, Alış-Veriş merkezleri, İş merkezleri, Mağazalar, Özel Bankalar gibi kuruluşların 5188 nolu yasa çerçevesinde:

- Koruma ve Güvenlik planlarının hazırlanmasını

- Risk analizinin yapılmasını

- Gerekli tedbirlerin alınmasını

- Elektronik güvenlik sistemlerinin kurulması ve periyodik bakımlarının yapılmasını

- Koruma ve güvenlik hizmeti alınması için yapılacak başvurular ve diğer kanuni işlemlerin yürütülmesini 

- 5188 nolu yasaya tabi Üniformalı profesyonel, nitelikli, disiplinli güvenlik kadrosuyla günün 24 saati yılın 365 günü sabotaja, hırsızlığa, her türlü tehdide karşı korunmasını 

   SAMER ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ  OLARAK SAĞLAMAKTAYIZ.